بازی کالاف موبایل call of duty mobile cp

hamadminyar

بازی تلفن های بازی Call ofuty یک بازی زیبا و یک بازی جدید است که توسط کمپانی بزرگ و نام آشنای اکتیویژن منتشر شده است ، این بازی بصورت آنلاین است و شما باید تیم خود را تشکیل دهید. به جرات می توان گفت Call of Duty: Mobile بالاتر از همه عناوینی است که تاکنون منتشر شده است.

تماس با وظیفه سی پی سی موبایل
ندای وظیفه کد تلفن همراه از وظایف داخلی بازی است که از طریق بخش بازی فروشگاه قابل مشاهده و خریداری است. با خرید پول از این دلارها ، می توانید پوستی جذاب مانند (لباس ، لیوان ، پوست مختلف اسلحه و غیره) را در Call of Mobile بدست آورید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

با خرید این محصول مطابق تصویر بالا قادر خواهید بود برای بازی های Kalaf Mobile در حساب خود پول داشته باشید.

نکات مهم قبل از خرید:

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

این محصول مستقیماً در حساب شخصی شما خریداری می شود.
همه کاربران باید بازی خود را به فیس بوک یا اکتیویژن (کلاف) وصل کرده و جزئیات آن را در سایت وارد کنند.
هنگام ثبت سفارش خود ، حتماً جزئیات حساب بازی خود (Facebook یا Activeision) را در فرم سفارش وارد کنید.
اگر با گوگل وارد سیستم شده اید ، حتما بازی خود را به فیس بوک یا اکتیویژن پیوند دهید (وارد بازی شوید ، بر روی چرخ دنده کلیک کنید ، سپس روی پیوند در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، یک صفحه باز خواهد شد ، روی سمت چپ کلیک کنید ، بازی را وصل کنید به کلاف ، ایجاد یک حساب فعال سازی) خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل
می توانید بعد از خرید بازی کنید ، اما هر زمان که از بازی خارج شدید برای دریافت پیام کامل (از طریق ایمیل یا پیام کوتاه) دوباره وارد سیستم نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مزایا و معایب شماره مجازی برای فروش

یکی از معایب ایجاد یک شماره مجازی این است که امنیت اعداد مجازی بعضی اوقات به راحتی قابل زیر سؤال است. برای جلوگیری از این امر ، بهتر است در هنگام ایجاد شماره مجازی از هیچ شرکتی یا ارائه دهنده خدمات که با آن ها آشنایی ندارید استفاده کنید. لازم […]

Subscribe US Now