بهینه سازی سایت و خدمات سئو تضمینی – سئو هاما پیشگام در سئو نوین

hamadminyar

خدمات سئو وب24 مناسب چه سایت هایی است؟ خدمات سئو چیست و خدمات یک شرکت SEO باید شامل چه مواردی باشد؟ شرکت های دارنده موتور جستجو: جستجوکنندگان در صفحات موتورهای جستجو یک پرس و جو را اجرا می کنند سپس نتیجه آن در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می شود.

سئو وب سایت

چندین سالی است که وبمستران متوجه اهمیت سئو و نقش آن در کسبوکارهای خود شدهاند و به همین سبب تعداد زیادی از این مدیران سایتها به دنبال آموزش سئو و تکنیکهای حرفهای سئو هستند. اگر در هنگام بررسی بکلینکهای سایت خود متوجه شدید از سایتی لینک دریافت کردهاید که اسپم است و یا ارزش پایینی دارد و میخواهید آن را حذف کنید، وارد کنسول جستجو گوگل (google search console) شده و با استفاده از ابزار disavow tools آن را حذف نمایید.

تنها زمانی می توانید به هدف خود برسید که زمان، هزینه و انرژی کافی را در این حوزه خرج کنید. در ابتدا شاید بتوانید تعدادی سایت را به صورت دستی در گوگل پیدا کنید ولی این تعداد بسیار محدود بوده و برای یافتن لینکهای بیشتر و همچنین تحلیلهای دقیق روی ارزش آنها باید از ابزارهای قدرتمندی نظیر Ahrefs و یا Moz استفاده کنید.

سئو سازی وب سایت

امروزه به دلیل اهمیتی که سئو سایت در بهبود رتبه وبسایتها و توسعه تجارت دارد؛ افراد از راههای مختلفی برای اجرای آن استفاده میکنند. در رتبه نخست استفاده توسط کاربران اینترنت در جهان شناخته میشود.

البته اگر بکلینک دریافتی از سایتهای تبادل لینک فالو باشد و اگر لینک نوفالو باشد، یعنی اینکه آن سایت به موتورهای جستجوگری مثل گوگل اعلام کرده که درون این لینک نوفالو خزش نکنند و رتبه سایتی که لینک نوفالو گرفتهاست هیچ تغییری نمیکند.

سئو صفر تا صد

چندین سال متوالی است که گوگل با فاصلهی بسیار زیادی نسبت به رقبای خود یعنی yahoo و bing و… اگر به تازگی تمرکز خود را روی بهبود سئو سایت قرار داده اید کمی عقب مانده اید اما قطعاً خیلی دیر نیست که بتوانید مواردی که ذکر کردیم و به کار ببرید.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با انجام تمامی موارد فوق می توانید به یک سئو اصولی و خوب دست پیدا کنید، اما نکته قابل توجه و قابل ذکر در اینجا این است که کار خود را به مجموعه ای بسپارید که این موارد را به نحو احسن انجام دهد زیرا انجام دادن تمامی این موارد به علت به روز شدن مداوم الگوریتم های گوگل کاری غیر ممکن خواهد بود و از عهده یک شرکت با یک پرسنل که مأموریت انجام سئو را دارد امکان پذیر نخواهد بود و بهترین کار در این زمینه برون سپاری وبسایت خود می باشد .

نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری و صرف هزینه برای سئو در مقایسه با تمامی روشهای دیگر دیجیتال مارکتینگ بسیار پایین و قابلتوجهتر است. بر اساس الگوریتمی است که قدرت، ارتباط با آن پرس و جو ، سرعت بارگذاری و موارد دیگر را در نظر می گیرد.

با استفاده از ابزار gtmetrix و pingdom لینک هر سایت را بررسی کنید و سرعت لود آنها را یادداشت نمایید سپس باید سایت شما حداقل سرعت لود آن برابر میانگین ۱۰ سایت صفحه اول گوگل باشد و اگر هم بتوانید سرعت را باز بهبود بدهید که از امتیاز بیشتر بهرهمند خواهید شد.

مرحله سوم و نهایی که مهمترین بخش سئو هم محسوب میشود Off-Page سئو است. تهیه بکلینک در وبسایتهای معتبر، طراحی کمپینهای تبلیغاتی در گوگل یا درج بنر در وبسایتهای پربازدید از جمله اقداماتی است که در بهینهسازی Off-Page به منظور بهینهسازی وبسایت اصلی انجام میگیرد.

در این مدت همکاری بسیار نزدیک و تنگاتنگی داشتیم. الگوریتمهای گوگل چیزی بیش از سنجش میزان رضایتمندی کاربران نیستند و هدفی جز این هم ندارند. همچنین سایت سئوهت برای آشنایی با الگوریتمهای گوگل، ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

بهتر است در هر محتوای خود به حداقل ۳ محتوای مرتبط دیگر درون سایت خود لینک بدهید و کاربران سایت خود را هم ترغیب کنید تا از آنها بازدید کنند. برای بالا بردن میزان ماندگاری کاربر در سایت یا Avg Time On Page میتوانید با استفاده از ویدیو و صوت کاری کنید که کاربران مشتاق شوند زمان بیشتری را درون سایت شما سپری کنند.

برای اینکه بتوانیم در جایگاه های بالاتر قرار بگیریم می بایست فرایندی به نام سئو بر روی سایت انجام شود تا متناسب با الگوریتم های گوگل بتوانیم لینک ها را در نتایج بالاتر نمایش دهیم. اگر بخواهیم همه عوامل مهم در الگوریتم گوگل را بیاوریم، نیازمند یک مقاله بلند بالا خواهیم شد، اما الگوریتم گوگل پیوسته در حال آپدیتشدن بوده تا محتوا یا نتیجه دلخواه کاربر را به نمایش وی در بیاورد و از طرفی وبسایتهایی که محتوای باکیفیت تولید میکنند نیز بیشتر به آنها بها داده شود.

سئو و محتوای آن خاصیت جذب کنندگی دارند اما تبلیغات عواملی دافعه هستند . شاخصهای کلیدی ارزیابی عملکرد (KPI) برای هر کسب و کاری متفاوت است، مثلا برای یک فروشگاه اینترنتی افزایش فروش و جذب مشتریان جدید مهمترین معیار موفقیت است ولی برای یک شرکت بازرگانی تعداد تماسهایی که در روز با تیم مشاوره گرفته میشود.

چگونه کلمه کلیدی مناسب پیدا کنیم؟ کلمه SERP مخفف عبارت Search Engine Results Page یا نمایش نتایج گوگل میباشد، همانطور که از نام آن پیداست هر آنچه شما بعد از جستجو درون گوگل میبینید را اصطلاحا SERP مینامند.

دومین برنامهای که توسط Search Engine به کار گرفته میشد indexr بود که وظیفه آن طبقهبندی اطلاعات و اولویتبندی آنها برای عملیات Crawl مجدد بود. میتوانید با گسترش آن به ویکیپدیا کمک کنید. استفاده از پیوندهای یکتا پیش فرض خود سیستمهای مدیریت محتوا به هیچ عنوان توصیه نمیشود و شما میتوانید این مورد رو خودتان به سلیقه خودتان تغییر دهید البته قبل از تغییر، این مورد را باید از یک متخصص سئو سوال کنید تا با اشتباه خودتان به سایت لطمه نزنید.

سعی کنید ۱۰ رقیب صفحه اول گوگل را روی هر مورد که در این آموزش یاد میگیرید تحلیل کنید. حالا در هر حوزه و هر مبحثی در SEO هم این مورد فرقی نخواهد داشت. مطالب با فرمتهای مورد تائید گوگل نوشته میشوند و در بخش لینک سازی سعی میشود به صورت دستی لینکهایی نیز برای سایت ساخته شوند.

زمانی که صفحات دسته بندی شده باشد موتورهای جستجو درک بهتری از سایت شما خواهد داشت و در نتیجه این کار تاثیر مستقیم روی سئو سایتتان دارد. سلام، مهمترین صفحات سایت فروشگاهی صفحات دسته بندی محصولات هستند.

مرحله دوم، سئو داخلی سایت است. در مارس ۲۰۰۷، گوگل به مدیران شبکه هشدار داد که باید از ایندکسشدن نتایج جستجوی داخلی جلوگیری کنند؛ زیرا این صفحات، هرزنامه جستجو هستند. در این بخش ما با استفاده از تکنیکهای رایج سئو محتوا، سعی میکنیم مطلب خودمان را برای گوگل و مخاطبان سایت تا جای ممکن بهینهسازی کنیم.

تمام اطلاعات شما باید واضح و در دید کامل باشد تا افراد بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. یک تکنیک سئو که چندین سال است هنوز جواب داده و از آن استفاده میشود استفاده مکرر از کلمات کلیدی در بدنه محتواست.

کاملاً مشخص است که شما نیز باید سئو سایت خود را برای گوگل انجام داده تا به ازای کلمات کلیدی ارزشمند شانس دیده شدن داشته باشید. اگر این کار را بکنید، می ­بینید که به طور طبیعی برای کلمات کلیدی مهم، ساییتان ارتقا پیدا کرده و به عبارتی بهینه شده است.

وجود جنگلهای زیبای دامنه البرز در شمال این منطقه به همراه مناظر طبیعی فراوان، که یکی از زیباترین مسیرهای جهان محسوب میشود، این مسیر ارتباطی را به یکی از جاذبههای گردشگران این منطقه بدل نمودهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

بهینه سازی سایت و خدمات سئو تضمینی - سئو هاما پیشگام در سئو نوین

خدمات سئو وب24 مناسب چه سایت هایی است؟ خدمات سئو چیست و خدمات یک شرکت SEO باید شامل چه مواردی باشد؟ شرکت های دارنده موتور جستجو: جستجوکنندگان در صفحات موتورهای جستجو یک پرس و جو را اجرا می کنند سپس نتیجه آن در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می […]

Subscribe US Now