تجهیزات جانبی تلویزیون

hamadminyar

عدم تطابق نسبت
تغییر و تکمیل صنعت تلویزیون از نظر نسبت ابعاد (تصویر) خرید تلویزیون از گناوه را اینجا کلیک کنید بدون مشکلات آن نبوده و اکنون نیز می تواند مشکلات قابل توجهی نیز داشته باشد.

نمایش ابعاد صفحه گسترده (مستطیل) را می توان در نسبت ابعاد مناسب (4: 3) نمایش داد.

“جعبه نامه” ، قالب با نوار سیاه در بال و پایین ”
با بخشی از تصویری که خراب است ، معمولاً سمت چپ و راست خرید تلویزیون از گناوه تصویر بریده می شود یا قطعات انتخاب شده توسط کاربر در “دستگاه مشاهده و اسکن” بریده می شوند.
به صورت افقی با تصویر فشرده شده است
نسبت ابعاد مناسب یا تصویر (مربع یا 4: 3) در نسبت ابعاد صفحه گسترده (مستطیل افقی بلند) که در بالا نشان داده شده است.

در قالب “(جعبه) جعبه بالا” ، با نوار سیاه عمودی چپ و راست خرید تلویزیون از گناوه
قسمت های بالا و پایین تصویر برش خورده است (یا در قسمت “سمت و هنگام اسکن” که توسط کاربر انتخاب شده است).
با یک تصویر افقی تحریف شده.
سازگاری کلی بمباران یا آماده سازی موادی است که نسبت ابعاد 14: 9 دارند و بخشی از تصاویر را در هر طرف با نسبت 4: 3 حذف می کنند ، و قسمت هایی از تصاویر را با نسبت 16: 9 حذف و برداشت می کنند. . در سالهای اخیر ، عملکرد سینمای سینمایی به نام فیلم سوپر فیلم 35 میلیمتری (برنده و برنده شده) جیمز کامرون برای این فیلم تعداد زیادی فیلم مهم از جمله “تایتانیک” ، “قانونی بور” ، “آستین پاور” و “فیلمبرداری” خرید تلویزیون از گناوه را ضبط کرده است. ببر “” هیولا پنهان “استفاده شده است. این نتیجه منجر به این تئوری شد که از فیلم منفی دوربین می توان برای تولید هر دو نسخه تمام عیار ، استاندارد و تمام صفحه استفاده کرد و از آنها برای تلویزیون / VHS / DVD بدون نیاز به “جعبه نامه” یا کاهش موقعیت استفاده کرد. اطلاعات از شکستن “پان و اسکن” خودداری کنید.

لوازم تلویزیون
لوازم جانبی بسیاری برای تلویزیون امروزه وجود دارد ، از جمله کنسول های بازی رایانه ای و ویدیویی ، ضبط کننده کاست های ویدئویی ، جعبه های برتر برای تلویزیون های کابلی ، خرید تلویزیون از گناوه تلویزیون های ماهواره ای DVB و دستگاه های DVB-T ، گیرنده های تلویزیون دیجیتال ، دستگاه پخش کننده DVD یا ضبط کننده ویدیو (از جمله ضبط کننده های ویدیویی). فیلم شخصی (PVR) هستند. بازار لوازم جانبی با توسعه فناوری جدید به رشد خود ادامه داده است.
آگهی ها
از زمان ظهور تلویزیون های تجاری در ایالات متحده در سال 1940 ، تلویزیون به طور فزاینده ای رواج پیدا کرده است و روش های رایج فروش کالاهای مختلف ، به ویژه کالاهای مصرفی ، از طریق تبلیغات تلویزیونی رواج یافته است. قیمت های تبلیغاتی در ابتدا توسط ملاک Nelson Criterion تعیین شده بود.

یک برنامه آماده کنید
ساخت و تولید نمایش تلویزیونی که برای عموم مردم پخش می شود می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. بعد از تولید ، مرحله بعدی بازاریابی و انتقال محصولات به بازارهای جهانی است ، که شما برای جذب مخاطب انجام می دهید. این به طور معمول در دو سطح اتفاق می افتد:

 

“برنامه ضبط شده” یا “پخش زنده” – برنامه ضبط شده برنامه ای است که در آن تهیه کننده برنامه هایی را از یک یا چند قسمت از یک سریال یا سریال از یک ایستگاه یا شبکه تولید می کند که محصول برای آن پرداخت کرده یا مجوز آن را دریافت کرده است. پخش می شود ، اما یک جریان مستقیم برنامه ای است که خرید تلویزیون از گناوه مجموعه ای از محتوای ویدیویی و ویدئویی از جمله یک برنامه گفتگوی زنده و پخش مستقیم فوتبال ، سمینارها ، همایش ها و یک سیستم مدیریت محیط زیست است. از طریق اینترنت یا ماهواره به صورت واقعی یا آنلاین از دوربین به مخاطبین و بینندگان و شنوندگان ارسال می شود.
“پخش مجدد” یا “تکراری” اصطلاحی است که به طور گسترده برای توصیف استفاده خرید تلویزیون از گناوه مجدد از برنامه ها استفاده می شود. این شامل پخش مجدد در کشور تولیدی یا بین المللی است که توسط تهیه کننده ممکن است مدیریت شود یا نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تأمین سیستم گرمایش و سرمایشی در رستوران

رستوران ساز از ابتدای شکل‌گیری ایده برای سرمایه‌گذاری و راه اندازی رستوران تا زمان به ثمر نشتن پروژه، در کنار شما می‌ماند. منبع : http://restoransaz.com/restaurant-launch/iranian-restaurant-launch/#%D8%AA%D8%A3%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86 مشتریان باید در رستوران احساس راحتی داشته باشند. سیستم تهویه مطبوع هوا، از انتشار بوی غذا در سالن غذاخوری جلوگیری می‌کند. درست است که مشتریان برای صرف […]

Subscribe US Now