روش اصلی افزایش فالوور

hamadminyar

عضویت کانال تلگرام در 11 مه 2016 افزایش یافت
عضو تلگرام
دو راه برای افزایش عضویت در تلگرام وجود دارد. خرید فالوور اینستاگرام فالووران روش دستی که کاملاً ایمن است و روش API که از نظر تلگرام خلاف قوانین است و کانال را می بندد.

ایا خرید فالوور واقعی است

متأسفانه بسیاری از وب سایتهای ایرانی خرید فالوور اینستاگرام برای راحتی خود از روش API استفاده می کنند. اما نصاب همیشه به دلیل تعهدات اخلاقی و نماد اعتماد ، از بهترین و ایمن ترین روش ها (روش دستی) برای افزایش عضویت کانال خرید فالوور اینستاگرام استفاده می کند.

چرا یک عضو کانال بخریم و آیا این کار خرید فالوور اینستاگرام درستی است؟
باید بپذیریم که کاربران امروز به کانالهایی با اعضای کم اهمیت ، حتی با بهترین و بالاترین کیفیت ، اهمیتی نمی دهند و ترجیح می دهند خرید فالوور اینستاگرام در کانالهایی با اعضای بالا مشترک شوند.

از طرف دیگر یکی از راه های افزایش عضویت در کانال تلگرام شرکت در بورس است و همه ما خیلی خوب می دانیم که در این صرافی ها خرید فالوور اینستاگرام کانال های عضو بالا دوباره در حال رشد هستند و این چند عضو نیز جذب کم می کنند اعضای کانال.

1000 فالوور رایگان

اما اکنون راه حل چیست؟

2 راه وجود دارد. یکی خرج کردن خرید فالوور اینستاگرام پول و تبلیغ کانال شما در کانالهای پرمصرف است که واقعاً پرهزینه هستند و راندمان آنها در نهایت 50-60 عضو است. (تجربه شخصی من در تبلیغات در کانال 200 کا) البته اگر هزینه زیادی هزینه کنید خرید فالوور اینستاگرام و در چندین کانال تبلیغ کنید ، ممکن است به نتیجه مناسب برسید.

اما راه دوم این است که ما از اعضای آفلاین برای افزایش اعضای کانال خود استفاده می کنیم تا ابتدا موقعیت بهتری در مبادلات داشته باشیم خرید فالوور اینستاگرام و دوم اینکه اعتبار کانال ما را افزایش دهیم تا کاربران اعتماد بیشتری داشته باشند و کانال ما را از دست ندهند و سپس با بهبود کیفیت از نظر محتوا ، اعضای واقعی به کانال ما اضافه خرید فالوور اینستاگرام می شوند و اعضای آنلاین به صورت آفلاین به پلی برای حضور اعضای واقعی تبدیل می شوند.

دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی

اعضای تلگرام خریداری شده از Installer کاملاً ایرانی خرید فالوور اینستاگرام بوده و همه آنها دارای اسامی ایرانی و عکس پروفایل هستند. در زیر عکسی از اعضای کانال که یک عضو خریداری کرده است.

عضویت در تلگرام را افزایش دهید
اعضای نمونه اضافه شده توسط یک برنامه نویس به یک کانال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سرگذشت همراه اول یا همان شرکت ارتباطات سیار ایران

همراه اول را بشناسید ایران یونیورسال اول جهانی جهانی (جهانی: IR-MCI) اولین و بزرگترین فصل سیستم وب قابل حمل و سریع در ایران است که حدود 86 میلیون سیم کارت حذف شده است. Hamrah Aval یکی از سازمان های سازمان پخش رسانه های ایران است و در سال 2010 به […]
سرگذشت همراه اول یا همان شرکت ارتباطات سیار ایران

Subscribe US Now