رپورتاژ آگهی از سایت فارسی کلاب

hamadminyar

رپورتاژ تبلیغات نوعی متنی برای معرفی یک سرویس یا محصول یا ویژگی های تجارت شما است ، و همچنین گزارش خبری منعکس کننده خبر کسب و کار شما (ترجیحا واقعی) است. متن گزارش باید در یک سری سایتهای خبری پرطرفدار یا مرتبط با تجارت شما باشد. البته در متن باید چند کلمه کلیدی هدف با سایت شما مرتبط شود.

در این صفحه سایت هایی که تبلیغات را گزارش می کنیم لیست می کند.

عواملی از قبیل وضعیت اقتدار دامنه ، کیفیت لینک برگشت دامنه ، سایت و عمر دامنه ، ورودی Google و ترافیک سایت همه بر قیمت گذاری گزارش ها تأثیر گذاشته اند.
آیا برای من امکان دارد امروز گزارش را پرداخت کنم و ماه آینده آن را منتشر کنم؟
پس از خرید گزارش ، شما فقط 1 هفته فرصت دارید تا آن را منتشر کنید. زیرا هزینه گزارشگری دائما در حال تغییر است و ما نمی توانیم گزارش را با قیمت قبلی منتشر کنیم.
آیا می توانم از فعالیت گزارشگری خودداری کنم؟
وقتی سفارش می دهید ، موقعیت گزارش دهی در سایت های مورد نظر توسط متخصصان ما محفوظ است و هزینه ای نیز به سرپرستان آن سایت ها پرداخت می شود ، بنابراین امکان لغو کردن در طول کمپین گزارش امکان پذیر نیست.
اگر می خواهیم گزارش های زیادی منتشر کنیم ، آیا نوین تخفیفی به ما می دهد؟
اگر به تعداد زیادی گزارش برای شغل خود نیاز دارید ، خود را در بخش بسته از صفحه گزارش ایجاد کنید! با انتخاب دو سایت فوق می توانید تخفیف خوبی کسب کنید.

بهترین منبع رپورتاژ فارسی کلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

محبوب ترین جاذبه های گردشگری اصفهان از نگاه گردشگران خارجی

اصفهان یکی از زیباترین و توریستی شهر های موجود در ایران می باشد که همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است و سالانه افراد بسیاری با Isfahan tour  یا همان تور اصفهان به این شهر سفر می کنند، همانطور که می دانید اصفهان مملوء از جاذبه های گردشگری […]

Subscribe US Now