زنده کردن ساعتهای پرنعمت

کسانی از شما که احتمالاً از دستورالعملهای من پیروی می کنند ، دیده اند که من دوست دارم چیزی قدیمی و غیر فایده ای را بردارم و با دادن زندگی به و زندگی آن را از زباله های زباله رها کنم. من عاشق بازدید از تعویض ملاقات ها و آزمایش تصحیح آنچه دیگران غیرقابل تصور بوده اند می شود.

در طول سفرهایم ، من به طور کلی ساعت های قدیمی ، به ویژه تایمرهای صبح قدیمی و تیک های مانتو را نگه می دارم.

چرا نگهبانان زمان؟ در ابتدا ، ایده مکانیکی تیک های قدیمی من را مورد علاقه قرار می دهد – منظورم این است که آنها دارای دستگاه ها ، و شاخه ها ، و چشمه ها و سوئیچ ها هستند – طیف گسترده ای از چیزهای کامل که هنگام عملکرد به عنوان ساختار یافته ، واقعاً پیشرفت زمان را به خود جلب می کند! دوم ، به استثنای تیک های گران قیمت غیر معمول ، هنگامی که یک ساعت قدیمی کار را متوقف می کند ، اکثریت قریب به اتفاق قبول می کنند که این کار برای آن انجام می شود.

آنچه که من در طول سالها کشف کردم یک ساعت قدیمی است که در اکثر موارد ثابت است – اغلب بدون هیچ مشکلی. علاوه بر این ، در صورت عدم امکان برطرف شدن ، و از سبکی جذاب است ، به طور کلی می تواند در توسعه کوارتز تغییر یابد ، اما اگر همه موارد دیگر نتوانند این کار را انجام دهند.

این دستورالعمل شما را در زمینه تعمیر ساعت نمی تواند متخصص کند و ظرافت های ساعت را گسترش نمی دهد ، با این حال من سعی خواهم کرد که آنچه را که بیشتر از همه انجام می دهم کشف کنم و با این نگهبانان قدیمی آشنا شوم و نحوه اجرای آنها را بیابم.

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 1: قطارهای ریگینگ سوار

قطارهای دستگاه Skewed

اصلی ترین کار من وقتی یک ساعت سرگردان می کنم جستجوی اثبات خسارت به پرونده است. در صورت قطع شدن یا شکسته شدن یک مورد ، غالبا قطار دستگاه داخل ساعت آزاد می شود. ساعت اگر عکس زیر یک مدل واقعی است. این ساعت قدیمی جنرال الکتریک از دهه 50 است و وقتی به تقسیم کننده متصل می شود ، اجرا نمی شود. در قسمت پشتی این شکاف بزرگ قرار داشت و نشان می داد که از بین رفته است. بعد از فاش کردن پرونده ، من چیدمان وسایل تقلبی را پیدا کردم که به طرز عجیب و غریب پرش کرده بودند ، دوباره به داخل آنها باز شدم ، و اکنون ساعت 3-4 سال به طور مداوم (و نگه داشتن زمان بی عیب و نقص) در حال اجرا است.

مورد در این ساعت پلاستیکی بود و من شکاف (که ظاهر نمی شود) را روی پشت با خمیر فوق العاده ثابت کردم. خمیر فوق العاده به طور کلی تحسین برانگیز روی پلاستیک های قدیمی است. من استراحت را می چسبانم ، در آن مرحله هر سوراخ کوچکی را با همه خمیرهای فوق العاده پر می کنیم. در صورت خاموش بودن این شکاف در نمای محل اقامت ساعت ، من در آن مرحله استراحت را بسته ، صاف آن را صاف کرده و کل اقامتگاه را رنگ می کنم. به شرط خاموش بودن در پشت یا پایه ، من اساساً استراحت را می چسبانم.

خرید ابزار ساعت

مرحله 2: اکنون و سپس Things Get Bowed

اکنون و سپس Things Get Bowed

این چک در یک مغازه عتیقه فروشی در نیومکزیکو یافت شد ، و من به اندازه آنچه که واقعاً ارزش آن را داشت ، سخاوتمندانه پرداخت کردم ، زیرا این کار عملی نمی شود. من دیدم که کمی خراش در چوب کیس وجود دارد (نشان می دهد ساعت کاهش یافته بود). چیزی که اشتباه متوجه شدم این بود که وقتی ساعت کاهش یافته بود ، فلز شل و ول فلزی که آویز آویز در آن تعبیه شده بود تا حدودی تعظیم شده است. رفع این مانیتور ساعت را ثابت کرد. آونگ در این ساعت ، اتفاقاً در عقب ساعت پوشانده شده است.

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 3: در بعضی اوقات چیزها کثیف و خشک می شوند

در بعضی مواقع چیزهایی کثیف و خشک می شوند

در بعضی مواقع چیزهایی کثیف و خشک می شوند

یکی از موارد بسیار شناخته شده در مورد زمان نگهبانان نسیم قدیمی این است که آنها کثیف می شوند و به چربی احتیاج دارند. نشانه مناسبی که ممکن است مسئله این باشد ، گرفتن یک سرگردان در سوئیچ اصلاح سریع / آهسته در قسمت عقب یک ساعت نسیم است. بیشتر یا درست از تنظیم “سریع” متعادل شده است ، بیش از آنکه احتمالاً نیاز به لمس تمیز کردن و گریس داشته باشد.

من مرتباً این تحولات قدیمی را با بیرون کشیدن توسعه از محل اسکان ، شلیک مقداری WD-40 در اطراف هر قسمت متحرک (برای تأثیر درشت بودن و روغن سیمانی) ، در آن نقطه تمیز می کنم ، در آن مرحله به راحتی آن را با روغن دستگاه ریز روغن می کشید ، (مثلاً ، روغن چرخ خیاطی). به عنوان یک قاعده ، این باعث می شود که این نسیم های قدیمی دوباره یک بار دیگر در حال گردش باشند.

هرچند وقت یک چشمه سرخ می شود و لایه ای از زنگ ایجاد می کند. WD-40 نیز به طور کلی این مسئله را برطرف می کند. تعداد زیادی از افراد قبول می کنند که یک ساعت قابل قبول است ، اما هیچ چیز از این دست نیست. Timekeepers کاملاً پیچیده شده بود. در صورت عدم اجرای آن ، به طور معمول یا مسئله روغن روی چرخ برابری است ، یا یک قلب کثیف یا زنگ زده است.

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 4: یک بار در حالی که قطعات در داخل ساعت خاموش شده اند

مدتی قطعات در داخل ساعت خاموش می شوند

حالا و دوباره ، من به چرخ یکسان سازی که از کوه آن پرش کرده است ، گیر افتاده ام ، احتمالاً از پایین رفتن. اینها برای تنظیم مجدد نسبتاً ساده هستند ، اما گام اساسی پیشگیری از چشمه چرخ برابری است. این چشمه ها به اندازه موی انسان ضخیم هستند و باید با اندازه گیری مناسب کرنش معرفی شوند. راه اصلی من

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Subscribe US Now