مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور

hamadminyar

شما تا زمانی که چیزی نخوانید نمی توانید خوب تست کنید. اما شما نمی توانید از ابتدا پرش کنید. ابتدا باید توصیفی را یاد بگیرید. اگر پایه و اساس ضعیفی دارید و قبلاً در یک مدرسه توصیفی تدریس نشده اید ، پیشنهاد می کنم ابتدا با کتابی که دارای یک توصیف توصیف مانند سیر تا پیاز است ، یا در سایر نشریات مشابه اقدام کنید. معنی بیت ها را بیاموزید. نحوه ارائه متن کتاب را ببینید. اما لازم نیست عمیق بروید. این مرحله برای کسی است که کتاب و دوره های مدرسه زیادی دارد. اگر در این مرحله خیلی عمیق بروید ، فقط وقت خود را تلف خواهید کرد. اگر اصلاً کار نمی کنید ، وقت خود را برای خواندن موضوع تلف می کنید.

سپس شما برای خواندن یک آزمون یا خواندن یک موضوع می روید. خواندن یک موضوع به معنای تمرکز روی هر موضوع خاص خود است. یعنی فرض کنید آنها موضوعات مختلفی هستند. و مهارتهای خود را جداگانه بررسی کنید. منظورم این است که ادبیات نگین ضعیف است. بگو من با ارائه و تاریخ مشکل دارم ، باید روش را عملی کنم. از آنجا که برخی افراد به دلیل کلمه ادبیات را دست کم نمی گیرند ، در آزمون بعدی برای تقویت آن به مطالعه ادبیات می روند. این جوهر خواندن است.

حال بگذارید هر موضوع را جداگانه بررسی کنیم.

چگونه هیچ تست واژگان را از دست ندهیم؟
موضوع 100٪ به خاطر سپرده نشده است. 20٪ نیز تکنیک دارند. برای بخش حفظ کردن ، همه روش حفظ کردن خود را دارند. Yseria مجبور است 1 میلیون بار برای حفظ کردن تکرار کند ، برخی می نویسند ، برخی دور روش را می خوانند ، برخی از Lightner استفاده می کنند. اما فکر می کنم ساده ترین و کارآمدترین راه این است که یک کلمه را به دور از لیست کلماتی که می خواهید برای حفظ کردن بخوانید بخوانید ، سپس دست خود را بر روی معنای آنها بگذارید و سعی کنید خودتان آن را بگویید. شما نمی توانید هیچ یک از آنها را در کنار آن علامت گذاری کنید. سپس همین کار را تا آخر تکرار کنید.

برای قسمت فنی ، باید نوع سوالات واژگان را بدانید. واقعیت این است که کمی توضیح می دهم که درباره هر نوع توضیح می دهم ، اما می گویم کلی. شما باید بروید و روی شناسایی انواع مختلف خودتان کار کنید. موضع گاج این کار را خیلی خوب انجام می دهد. معنی کلماتی که خود کتاب بدان معنی است که شما باید بدانید. در سؤالات عددی ، این کلمه به معنای بدن نیست. آنها معنای کتاب را کمی تغییر می دهند. گاهی اوقات آن را می خوانید ، فکر می کنید درست است ، اما طراح بسیار بد است.

این را از من بخاطر داشته باشید:

اگر سؤال را خیلی راحت یافتید ، در پاسخ خود شک کنید

البته موارد فوق در مورد تست هایی که ذاتاً ساده هستند صادق نیست.

مشاوره کنکور
چگونه می توان راحت تر تاریخ ادبیات کنکور را به خاطر سپرد؟
بعضی از افراد را می شناسم که اصلاً آن را در مغز ندارند. آنها فکر می کنند که او نخواهد مرد. او می رود ، اما آنها هنوز هم نمی توانند راه خود را پیدا کنند. دلیل اینکه او نمی رود این است که مغز به خودش می گوید ، چرا باید چنین چیزی را در من نگه دارم؟ کلمات آواز یاسری. شما باید از آن لذت ببرید یکی از راه حل ها ساخت داستانی است که احتمالاً می دانید. به عنوان مثال ، همیشه هشدار مربوط به Cobra را به یاد می آوریم. هیچ کس مشتاقانه نمی گوید کبرا 15. زیرا این اتفاق با یک اتفاق خوشایند همراه است. شما همچنین می خواستید داستانی را از بی حوصلگی خلق کنید. داستان های بی اساس خود را ایجاد نکنید. زیرا دوباره مغز مقاومت می کند.

همیشه لازم نیست مغزتان اینقدر صبور باشید. بعضی اوقات مجبور است کمربند بپوشد. اما نه به عنوان اولین روش

خوشبختانه تاریخ ادبیات برای کودکان سیستم جدید آسانتر شده است. حتی اگر فقط کتاب ها را نگه دارید ، می توانید درصد بالایی را بدست آورید. مراقب باشید که هر دو طرف را بشناسید. مثلاً ممکن است بپرسند چه کسی شاهنامه را نوشت؟ یا از فردوسی بپرسید که تأثیرش چیست؟

آزمایش بیش از حد در تاریخ ادبیات کمکی نمی کند ، فقط باید بدانید که چگونه سؤال بپرسید و چگونه بخوانید.

زبان فارسی: شاید برای شما واضح باشد که شما باید فقط با آزمایش زیاد زبان فارسی را یاد بگیرید ، اما آنها هنوز چیز زیادی را نمی دانند یا چیزهای زیادی را نمی دانند. تست به زبان فارسی کار سختی است. زیرا جزئیات زیادی دارد. همچنین نیاز به مراقبت زیادی دارد. برخی افراد وقتی می بینند که در یک آزمایش اشتباه می کنند ناامید و ناامید می شوند. البته منطقی است. بهتر است که وسوسه نشوید تا اشتباه نکنید. من همچنین می خواهم به این نکته اشاره کنم که وقتی در خانه تست می کنید ، می بینید که یکی پس از دیگری بی احتیاط هستید. نگران نباشید ، من توجه خود را در آزمون ما جلب خواهم کرد و اشتباه نمی کنم. اتفاقاً هر گلی که در خانه خود کاشت کنید ، همان گل را در آزمایش ما کاشتید. بنابراین تا زمانی که کل خانه را تسلط نداشته باشید ، نمی توانید از امتحان و کنکور انتظار بگیرید.

نکته خالص دیگر: لینک گاهی اوقات شما مردانه می شوید ، یک موضوع دشوار را آزمایش می کنید و صاحب مهارت می شوید. پس از مدتی ، هنگامی که بازگشتید ، می بینید که نمی توانید با تسلط قبلی تست کنید. البته فراموش کردن امری طبیعی است ، اما برای اینکه سریع تسلط شما برگردد ، پیشنهاد می کنم هنگام تست ، نکات فنی تست ها را در گوشه کنار همان کتاب بنویسید. مواردی وجود دارد که بسیار شخصی و کوچک هستند. او هیچ کتابی ننوشت. فقط با تعمیق زیاد در موضوع به دست می آید. و هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد تا زمانی که آنها را پیدا کنید. این نکات در همه جا وجود دارد. اما به زبان فارسی و تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آموزش سئو در سایت ویرگول

بخش پنجم | کلمه کلیدی و تاثیر آن در سئو اما به یکی از مهم ترین قسمت های این آموزش رسیدیم و عملا شما با مطالعه این قسمت به خوبی نمی توانید آن درک درست و صحیح را از سئو داشته باشید، بنابراین توجه تمام و کمال خود را معطوف […]

Subscribe US Now