معرفی چند اکسیژن ساز برتر

hamadminyar

اکسیژن ساز   VPSA OXYGEN

اکسیژن ساز های اکسیژن VPSA برای ظرفیتهای بالاتر جریان اکسیژن طراحی شده اند و به جای هوای فشرده شده از دمنده استفاده می کنند و همچنین از پمپ خلاء برای کمک به بازسازی بهینه غربال مولکولی استفاده می شود. به عنوان یک استاندارد ، این اکسیژن ساز های اکسیژن با فشار کار کمتری کار می کنند ، اما کمپرسورهای تقویت کننده اکسیژن می توانند برای نیازهای فشار اکسیژن بالاتر در محدوده سیستم تهیه شوند. سیستم های تولید اکسیژن VPSA معمولاً هزینه های عملیاتی بسیار کمتری نسبت به اکسیژن ساز های اکسیژن نوع PSA دارند.

 

اکسیژن ساز   PSA OXYGEN

هوای محیط تقریباً 21٪ اکسیژن ، 78٪ نیتروژن دارد و تعادل اثری از آن است. اکسیژن ساز های اکسیژن از فناوری PSA برای تولید اکسیژن با ماده غربال به نام زئولیت استفاده می کنند. جریان هوای فشرده شده از طریق یک کشتی تحت فشار پر از غربال زئولیت عبور می کند. ساختار تخلخل زئولیت اجازه می دهد تا مواد در هنگام جریان هوای فشرده شده ، مولکول های بزرگتر ازت را جذب و جذب کنند ، و یک جریان اکسیژن را ترک می کند تا انتهای مخالف رگ فشار وارد شود.

مزایای یک دستگاه اکسیژن ساز در محل

قبل از اختراع سیستم های تولید اکسیژن در محل ، صنایع ، بیمارستان ها و مشاغل نیاز به خرید اکسیژن از تأمین کنندگان گاز داشتند و به آنها تحویل داده می شد. با توسعه سیستم های تولید اکسیژن PSA و VPSA خطرات و زحمات مرتبط با خرید اکسیژن به صورت عمده حذف شدند.

معرفی چند اکسیژن ساز برتر
معرفی چند اکسیژن ساز برتر

موارد زیر برخی از مزایای تولید اکسیژن شخصی شماست:

صرفه جویی در هزینه

به طور متوسط ​​، هزینه آن برای تولید اکسیژن تولید شده بین یک سوم تا نیمی از هر CF در مقایسه با آنچه که برای تهیه مداوم سیلندر یا اکسیژن کرایوژنیک از یک منبع گاز هزینه دارد ، می باشد. با تولید اکسیژن در محل ، هزینه ای برای تحویل وجود ندارد و داشتن سیستم در محل می تواند ظرف 18 ماه هزینه خود را پرداخت کند.

 

قابل اعتماد بودن

فناوری تولید اکسیژن برای ده ها سال در دسترس است. داشتن یک دستگاه اکسیژن ساز در محل قابل اعتماد و ساده است. از هوای اطراف موجود در جو برای ایجاد اکسیژن مورد نیاز استفاده می کند ، به این معنی که هرگز نگران کمبود اکسیژن نخواهید بود.

 

ایمنی بهبود یافته

بدون نیاز به تحویل مخازن اکسیژن ، احتمال خطر و آسیب دیدگی 100٪ از بین می رود. نیازی نیست که کارمندان شما بتوانند تانک ها را از کامیون ها به محل کار خود منتقل یا انتقال دهند.

 

انعطاف پذیری

یکی دیگر از مزایای تولید اکسیژن در محل این است که آنها می توانند در هر کجا برق و هوا کار کنند.

 

منبع خرید انواع اکسیژن ساز در ایران :

https://www.berankard.com/product-category/%d8%a8%db%8c%d9%85%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84/%da%a9%d9%85%da%a9-%d8%aa%d9%86%d9%81%d8%b3%db%8c-%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c%da%98%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%be%db%8c/%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c%da%98%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b2/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

روش اصلی افزایش فالوور

عضویت کانال تلگرام در 11 مه 2016 افزایش یافت عضو تلگرام دو راه برای افزایش عضویت در تلگرام وجود دارد. خرید فالوور اینستاگرام فالووران روش دستی که کاملاً ایمن است و روش API که از نظر تلگرام خلاف قوانین است و کانال را می بندد. ایا خرید فالوور واقعی است […]

You May Like

Subscribe US Now