میلگرد با روکش اپوکسی

hamadminyar

میلگرد با روبشی اپوکسی میلگرد سیاه با روکش اپوکسی است. از مقاومت کششی یکسانی برخوردار است اما از مقاومت در برابر خوردگی 70 تا 1700 برابر بیشتر است. با این حال ، پوشش اپوکسی بسیار ظریف است. هرچه صدمه به پوشش بیشتر باشد ، در برابر خوردگی نیز مقاومت کمتری خواهد داشت.

Rebar با روکش اپوکسی
شکل 6: میلگرد روکش شده با اپوکسی

4- میلگرد گالوانیزه
میلگرد گالوانیزه فقط چهل بار نسبت به میلگرد سیاه در برابر خوردگی مقاوم است ، اما آسیب رساندن به پوشش میلگرد گالوانیزه دشوارتر است. از این نظر ، ارزش بیشتری نسبت به میلگردهای پوشیده از اپوکسی دارد. با این حال ، این حدود 40٪ گرانتر از میلگرد روکش شده با اپوکسی است.

میلگرد گالوانیزه قیمت میلگرد
شکل 7: میلگرد گالوانیزه

5- شیشه-فایبر تقویت شده-پلیمر (GFRP)
GFRP از فیبر کربن ساخته شده است. از آنجا که از فیبر ساخته شده است ، خم شدن مجاز نیست. در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و در مقایسه با سایر میلگردها مقرون به صرفه است.

میلگرد شیشه ای – تقویت شده-پلیمر میلگرد
شکل 8: میلگرد فیبری-تقویت شده-پلیمری میلگرد

6. میلگرد از جنس استنلس استیل
میلگرد از جنس استنلس استیل گرانترین نوار تقویت کننده در دسترس است ، تقریباً هشت برابر قیمت میلگرد با روکش اپوکسی. همچنین بهترین میلگرد در دسترس برای اکثر پروژه ها است. با این حال ، استفاده از فولاد ضد زنگ در همه موارد ، اما منحصر به فرد ترین شرایط ، اغلب overkill است. اما ، برای کسانی که دلیلی برای استفاده از آن دارند ، میلگرد از جنس استنلس استیل 1500 برابر مقاومت بیشتری در برابر خوردگی نسبت به نوار سیاه دارد. نسبت به سایر انواع مقاوم در برابر خوردگی یا خوردگی یا میلگرد مقاوم در برابر صدمه است. و می تواند در این زمینه خم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آموزش ساخت واترمارک در فتوشاپ | Watermark in Photoshop

ایجاد واترمارک و جلوگیری از کپی شدن تصاویر واترمارک یک متن، لوگو،تصویر ، شکل و یا هر چیزی ست که به صورت شفاف روی تصویر قرار دهیم و یادآور برند ما باشد واترمارک انواع مختلفی دارد و کاملا طبق سلیقه هست، خودتان را محدود نکنید و تصویری که دوست دارید […]

Subscribe US Now